Вулиця Личаківська на ремонті

25 березня на ремонт закрили вул. Личаківську. Основна альтернативна вулиця для обїзду – вулиця Некрасова. Однак задля уникнення скупчення автомобілів та утворення корків, водіїв закликають за можливості обирати інші напрямки руху. Повідомляє прес-служба ЛМР.

Рух для транспортних засобів на перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова буде перекрито до 25 червня. Ремонтні роботи проводить ТзОВ «Онур».

Громадський транспорт буде об’їжджати по вул. Некрасова у два боки, а приватний транспорт - по вул. Репіна – вул. Сагайдачного – вул. Круп’ярській - теж у два боки.

Щодо електротранспорту, то трамвай № 10 не курсуватиме.

Трамвай № 2 курсуватиме за маршрутом: вул. Коновальця – вул. Дорошенка – вул. І. Франка – і до Академії Мистецтв, та у зворотному напрямку.

Трамвай № 7 курсуватиме за маршрутом: вул. Шевченка – вул. Підвальна – вул. І.Франка – вул. Сахарова – і до Аквапарку та у зворотному напрямку.

Як повідомив Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор», це тимчасова схема. Заплановано протягом двох-трьох місяців виконати будівельні роботи, щоб відновити рух трамваю № 7 по вул. Мечникова і скерувати весь транспорт по вул. Мечникова – вул. Некрасова – вул. Вахнянина.