Активісти ГО «Розвиток Громади» допомагають проводити літні табори в парку «Погулянка»

Веселими змаганнями та цікавими майстер-класами члени ГО «Розвиток Громади» урізноманітнили  літні дитячі табори. Насичену розважальну програму вони представили дітям у львівському парку «Погулянка».

До львівських школярів, які відвідують літні табори у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, нещодавно завітали активісти ГО «Розвиток Громади». Для дітей вони підготували чимало цікавих занять. Любителі активного відпочинку мали можливість позмагатися в спортивних естафетах. Сформувавшись у кілька команд, як хлопці, так і дівчата демонстрували свою швидкість та спритність. Після завершення змагань кожному учаснику команди, яка посіла призове місце, вручили грамоту.


Ті, хто віддають перевагу більш спокійному відпочинку, згуртовувалися біля столика, де розмальовували дітей синьо-жовтими фарбами, нешкідливими для здоров’я. Прикрашені українською символікою на руках та обличчі  діти хизувались один перед одним та перед фотокамерами.Дівчаткам, які  під час спортивних ігор зіпсували свої зачіски, пригодився майстер-клас із плетіння косичок. Активісти громадської організації просто під відкритим небом привели в лад волосся красуням не гірше, ніж у професійному салоні.

 
Як для дітей, так і для активістів громадської організації, які ними займалися, цей день був насичений позитивом та гарними емоціями.

«Наша громадська організація намагається якомога більше уваги приділяти підростаючому поколінню. Адже ми розуміємо, що чим більше добра і любові ми вкладемо в наших дітей сьогодні, тим кращим, розумнішим і добрішим буде наше суспільство в майбутньому. Цікаві розвиваючі заняття, спортивні змагання чи навіть приємне спілкування  неодмінно позитивно вплинуть на дітей», – розповідає член ГО «Розвиток Громади» Христина Боліновська.