Львівські перевізники сміття повідомили про вивезені з міста відходи

Згідно зі звітами львівських перевізників зі Львова вивезли більше 1,5тис.тонн сміття. Про це сьогодні, 30 січня, повідомив Олег Синютка на прес-конференції. Також очільник ЛОДА закликав львівян телефонувати на гарячу лінію області, якщо зафіксували переповненні контейнери з відходами.

«Зранку ми скерували представників департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, щоб вони перевірили стан переповнення сміттєвих майданчиків. Також просимо львів’ян повідомляти на гарячу лінію області (тел. 112), якщо вони бачать, де сміття не вивезли. У такому разі ми зможемо запитати перевізників, чому вони не справилися із обов’язками», – каже Олег Синютка.

Олег Синютка повідомив, що львівське сміття тимчасово прийматимуть Дрогобич, Борислав, Самбір, Радехів,
Новояворівськ та Новий Розділ. Крім цього, вже підписали документ, який ще мають розглянути на черговому засіданні ЛМР, за яким територію гірничо-хімічного підприємства «Сірка» передають у комунальну власність ЛКП «Збиранка».

Нагадаємо, 27 січня було прийнято рішення про передачу Львівській міській раді земельної ділянки для проектування і будівництва нового полігону для твердих побутових відходів на Яворівщині, на території гірничо-хімічного підприємства «Сірка».