Трагедія вірменської сім’ї – ми співчуваємо

У дев’ятий день після шокуючого вбивства родини активісти громадської організації принесли квіти до Вірменського собору у Львові і помолилися за загиблих.

12 січня в місті Ґюмрі (Вірменія) російський солдат Валерій Пермяков розстріляв з автоматичної зброї родину Аветісян. У результаті нападу загинули шестеро членів родини, у тому числі 2-річна дівчинка. Єдиним уцілілим лишався 6-місячний хлопчик, якого у важкому стані було госпіталізовано до реанімації з пораненням грудної клітини, але лікарям не вдалося врятувати йому життя і за тиждень після трагедії він теж помер.
 
“Нашим святим обов’язком є молитва за душі тих, хто пішов у вічність, тим більше за душі невинних людей, які стали жертвами такого страшного терору. У дев’ятий день, а це день поминання, нашим виявом співчуття до братського вірменського народу стало відвідання Вірменського храму та молитва за цю сім’ю”, – розповів отець Іван Гарат.
 

З 13 січня у Ґюмрі та Єревані тривають акції протесту з вимогою видати вбивцю солдата Валерія Пермякова вірменському правосуддю.
 
“Ми гостро відчуваємо біль в серці за втратами громадян України і розуміємо, що у цю хвилину важливо відчувати плече підтримки. Українці разом з братнім вірменським народом та відчувають їхнє горе. Тримаймося, у єдності наша сила!”, – поділився активіст Андрій Федуняк.