Залучення студентів до активної громадської діяльності

 Представники ГО «Розвиток Громади» запустили студентську платформу, в рамках якої провели публічний діалог зі студентами  Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій. Спілкувалися на тему правового виховання молодого покоління, важливість знань норм права у житті кожного громадянина, а також  проведення фандрайзингу для реалізації своїх ідей.
  • «Сьогодні ми запускаємо новий проект – студентську платформу, спрямовану на ефективне об’єднання активної молоді до розв’язання найголовніших проблем сучасності. Молодь – наше майбутнє, це «генератор» нових ідей, а тому віримо, що наші починання дадуть ефективний результат» - сказала Соломія Старосольська, юрист, член ГО «Розвиток Громади»
Варто наголосити, що студенти коледжу дуже активно брали участь в обговоренні, цікавилися інформацією про методи реалізації своїх проектів. Інформація про перспективи та засоби професійного розвитку, мережу молодих лідерів буде корисною для учнів, які прагнуть розвиватися та підкорювати нові вершини.
  • «Молоде покоління має дуже багато перспектив для  досягнення бажаного. Однак, необізнаність та незнання інформації про залучення необхідних ресурсів часто змушує студентів забути про  втілення в реальність своїх ідей. Доцільним було поділитися зі студентами інформацією про грантову політику – залучення коштів на свої проекти безкоштовно. Брати участь у конкурсах та вигравати грант – це можливість обдарованим людям реалізовувати цікаві проекти, які приносять користь суспільству», - поділилася Христина Мелекесцева, політолог, ГО «Розвиток Громади».
Про стартапи та чому вони корисні для суспільства розповів студентам представник ГО «Розвиток Громади» Тарас Лозинський.
  •  «Створення власного стартапу є хорошим початком для кожного студента, адже це можливість розпочати свій власний бізнес та принести користь суспільству. Сьогодні, стартапи охоплюють різноманітні сфери, в тому числі і харчову промисловість. Отримати такі знання було досить корисно і, сподіваємося, що своєю лекцією ми підштовхнули молодь до креативних ідей, які в майбутньому можуть стати великим відкриттям.»
Студентська платформа від ГО «Розвиток Громади» має на меті залучення студентів до активної громадської діяльності, їх особистий розвиток шляхом отримання цікавої та актуальної інформації від наших активістів, інформування про методи реалізації власних ідей та інноваційних проектів. Студенти матимуть можливість спільно з нами втілювати в реальність свої задуми для покращення соціального життя громадян України.