Роботу ГО «Розвиток Громади» високо оцінили спостерігачі ОБСЄ

6 серпня відбулася зустріч представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з активістами «Розвитку Громади». Міжнародних спостерігачів зацікавила активна робота членів організації в напрямку роботи з людьми з обмеженими можливостями.

Працівники місії, які працюють в напрямку дотримання прав людини та прав національних меншин, гендерних питань, роботою з вимушеними переселенцями та учасника АТО, прибули особисто в офіс ГО «Розвиток Громади», аби детальніше ознайомитися з роботою активістів. Особливо зацікавив спостерігачів нещодавно реалізований проект «Жіночність без границь», покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю. Нагадаємо, що учасниками даного проекту були жінки на інвалідних візках, яким організували похід в салони краси, підібрали розкішні вбрання та провели професійну фотосесію. Цей захід викликав багато позитивних відгуків як в учасниць, так і громадськості. В скорому часі активістами планується реалізація цього проекту в м. Новояворівськ.

Зустріч громадських активістів з міжнародними спостерігачами була конструктивною та насичено, адже напрацювань в громадській організації чимало. Серед успішно реалізованих заходів для інвалідів, які також зацікавили гостей,  були рекреаційні ігри, іпотерапія для дітей та проект «Майстер на годину». Особливо вразила спостерігачів підтримка, яку надають інвалідам активісти в правових питаннях та при проблемах взаємодії з владою.

Напрямки роботи, які цікавлять спостерігачів ОБСЄ, часто співпадають з проектами, що реалізовують активісти «Розвитку Громади». Тому під час зустрічі також йшла мова про допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям, зокрема, про організацію літніх таборів для дітей, паломницьких поїздок, про передачу гуманітарної допомоги зі США для дітей та чимало іншого. Окрім своїх напрацювань активісти поділилися з іноземними спостерігачами майбутніми планами та проектами. В ході розмови члени організації акцентували увагу на труднощах зі збором коштів для реалізації проектів і попросили в іноземних гостей підтримки та рекомендацій для залучення міжнародних грантів.

«Те, що ви робите – є дуже потрібною і корисною справою, адже ви допомагаєте тим, хто дійсно її потребує.  Я зі свого боку буду намагатися допомогти вам в реалізації як у вже існуючих, так і нових проектів», - підсумував спостерігач ОБСЄ Мауріціо Монтіпо.