До Благодійного фонду «Розвиток Громади» долучився новий іноземний донор

22 червня успішно завершилися тривалі переговори між Головою благодійного фонду «Розвиток Громади» та Міжнародною організацією  «KIVANIS». Її представник месьє Фердинанд  Бартель передав нам благодійний внесок на потреби особливих дітей.

-    Це наш новий проект в Україні, зазвичай ми займаємося благодійністю  лише у місті Страсбург,  регіону Ельзас. Сподіваюся, що це лише перша ластівка у співпраці із благодійним фондом «Розвиток Громади», - поділився месьє Фердинанд Бартель, член Міжнародної організації. – Тут безумовно є більше потребуючого, соціально незахищеного населення і зокрема дітей, ніж у процвітаючій Франції. 

-    З мого боку, - зізналася керівник благодійного фонду пані Вероніка Хідченко, - варто висловити особливу подяку не тільки месьє Фердинанду, а й, передусім, банку в особі Юлії Мазур та Ярини Федьків, до яких я звернулася лише за підтримкою по проекту «Іпотерапія для діток хворих на ДЦП».  І тут нам запропонували підтримати не лише цю добру справу, а й кілька інших, не менш важливих. 

     
Після двох з половиною місяців перемовин із Міжнародною організацією «KIVANIS», її представник –  благодійник Фердинанд Бартель передав 35 тисяч гривень на допомогу дітям хворим на ДЦП та реабілітацію і лікування родини Шингур, загиблого воїна у конфлікті на сході України Дмитра Шингура. Покійний український військовик, капітан, штурман-льотчик вертолітної ланки 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України загинув в ході антитерористичної операції поблизу Слов'янська (Донецька область). Залишилися напівсиротами двоє дітей та вдова Олена.
   


Сума у 7 тисяч гривень уже пішла на оплату дитячого оздоровчого табору для соціально незахищених дітей. Також частина коштів буде використана на лікування та оздоровлення дев’ятьох дітей хворих на ДЦП, які звернулися з проханням про допомогу до благодійного фонду з проведення реабілітаційних занять з іпотерапії та водних процедур. 

Велику роль у пошуку донора і реалізації проекту допомоги дітям зіграло українське представництво французького банку Credit Agricole  у Львові, що на вул.. Пекарській. За що ми їм щиро вдячні!

Мар’яна Світящук