Активісти реалізували програму державного рівня

Понад рік активісти допомагають учасникам АТО і їхнім сім'ям. За цей час вони встигли реалізувати програму, подібну до якої нещодавно презентувала нардеп Ольга Богомолець.

Учасники ГО "Розвиток Громади" побували на відкритому засіданні, яке проводила в Львівській облдержадміністрації народний депутат Ольга Богомолець. Нардеп очолила благодійний проект інтернет-платформу "Люди допомагають людям", в рамках якої здійснюватиметься допомога сім'ям, рідні яких загинули у зоні АТО або під час Революції Гідності.

Зазначимо, що активісти громадської організації упродовж року надають психологічну, фізичну, матеріально-технічну і реабілітаційну допомогу учасникам АТО та їхнім сім'ям. Керівник "Центру допомоги сім'ям загиблих у зоні АТО" Олег Долінський розповів про діяльність членів ГО присутнім на засіданні та домовився про подальшу співпрацю з організаторами проекту «Люди допомагають людям».
 
Учасники громадської організації «Розвиток Громади» вже допомогли десяткам сімей, члени яких загинули в зоні АТО. За весь час роботи «Центру допомоги сім'ям загиблих у зоні АТО» кілька поранених військовослужбовців змогли поїхати у санаторії на реабілітацію. Також за сприяння благодійного фонду «Розвиток Громади» було зібрано чималі суми коштів для ремонту машин, які зараз перебувають у зоні АТО, для пошиття українських прапорів.
 

"Ми закликали учасників програми до співпраці. У нас є досвід реалізації таких проектів. Ми з успіхом допомагаємо бійцям АТО і сім'ям загиблих військовослужбовців. З пані Богомолець ми домовилися про співпрацю. У перспективі наші проекти можуть набути нового формату і вийти на державний рівень", - зазначив керівник "Центру допомоги сім'ям загиблих у зоні АТО " Олег Долінський.