Таксі ощадливіше ніж службовий автомобіль

Керуючись таким принципом Львівська міська рада запровадила практику використання послуг приватних перевізників замість службових авто. Наскільки економною є така новація.
 
Нещодавно в управлінні молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради через систему державних закупівель prozorro оголосили
 торги на закупівлю послуг таксі. Ціна питання 170 674,42 грн. Термін надання послуги 9 місяців: з 1 квітня до 31 грудня 2017 року.
 
Торги звичайно ж відбулися. ФОП Самарак Михайло Володимирович, єдиний зголосився возити посадовців управління молоді та спорту автомобілем AUDI A6 за 168 968,00 грн. Умовами договору передбачено, що 1 км пробігу вартує 7 грн., 1 година експлуатації 40 грн., але не більше 1986 годин і 3000 км на рік.
 
Проста математика говорить, що одна година перевезення посадовців міської ради може обійтися платникам податків 85 грн., або 685 грн. на день.  
 
Зрозуміло, що посадовцям управління молоді та спорту не може знадобитися таксі для службового використання 8 годин, щоденно. Однак, можливість «освоїти» ці кошти видно неозброєним оком.
 
Що економніше для міського бюджету, підтримувати на комерційних умовах приватних перевізників чи утримувати службовий автомобіль і водія, може сказати будь-який власник авто. Однак, очевидним є те, що міська рада активно запроваджує механізми, які дозволяють відмивати бюджеті кошти просто на рівному місці.