Учасники АТО вибороли в міськради на цей рік сто мільйонів гривень

Цьогоріч міськрада профінансує матеріальну допомогу одній тисячі учасникам АТО, на загальну суму сто мільйонів гривень. Станом на сьогодні матеріальну допомогу отримали 660 атовців, ще 340 заяв планують розглянути, повідомили в Центрі надання послуг учасникам бойових дій у Львові.

У жовтня 2016 року, внаслідок довготривалого протистояння між учасниками АТО та чиновниками Львівської міськради було прийнято програму «Про захист інтересів учасників АТО - мешканців м. Львова», яка передбачає, що 4 роки (2017-2020) у бюджеті міста Львова будуть виділятись кошти на одноразову матеріальну допомогу учасникам АТО.

У 2016 році одноразову грошову допомогу виплатили 100 особам на суму 100 мільйонів гривень. У 2017 році на отримання такої допомоги подали документи 2865 осіб, однак отримає її лише одна тисяча бійців, повідомили Дивись інфо
, за підсумками брифінгу заступника директора Центру надання послуг учасникам бойових дій у Львові.

Ця програма регулює виплати одноразової матеріальної допомоги кожному учаснику бойових дій у розмірі 100 тисяч гривень, виділення земельної ділянки в Білогорщі, забезпечення житлом у будинку на вул. Під Голоском.

Програма поширюється на осіб, які були зареєстровані у Львові не пізніше 23 квітня 2015 року, на тих, хто не отримав земельної ділянки під індивідуальне будівництво і у зоні АТО перебував не менше 45 днів.

Такій щирості Львівської міської ради учасники АТО мають завдячувати бійцям АТО, які повернулися з фронту і спільно з громадськими організаціями 15 вересня 2016 року встановили наметове містечко навпроти Львівської Ратуші з вимогою розпочати виділення земель.

Організатором акції виступили ГО «Українська спілка учасників АТО», ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», ГО «Розвиток Громади» за підтримки ГФ «Патріот», НК Азов, Правий сектор, ОУН-УНСО.