До ГО «Розвиток Громади» звернувся за допомогою майданівець

В Пекуша Юрія влучив снайпер під час Революції гідності. Молодий чоловік з мужністю переніс операцію: йому видалили нирку, селезінку, частину діафрагми. Ліва рука після поранення була частково обірвана. Зараз хлопець потребує серйозну реабілітацію.

Львів’янини Юрій, за фахом економіст, поїхав боротися за волю та гідність українців до Києва ще в грудні, 2014 року. Він фактично очолив 31 сотню, згуртував хлопців, навчив уникати можливих провокацій.

Чоловік з жахом згадує криваві зачистки Майдану. 18-20 грудня на руках у нього та побратимів помирали новітні Герої України.  В самого Юрія влучив снайпер 20 лютого. У критичному стані чоловіка забрали до київської лікарні. Медики були шоковані від мужності та надзвичайної життєздатності Юрія. Він переніс складну операцію, з видалення нирки, селезінки та частини діафрагми. Лікарю вдалося частково врятувати руку молодого чоловіка. Потім на Юрія чекало тривале лікування в Польщі.

Зараз майданівець повернувся до Львова й прагне відновити здоров’я аби могти й надалі працювати на благо Батьківщини. Він звернувся до благодійного фонду «Розвиток Громади» з проханням оплатити реабілітацію в одному з санаторно-оздоровчих центрів України. Активісти фонду намагатимуться  зробити все можливе, аби допомогти відновити втрачене здоров’я майданівця.