Найдієвіша Громадська організація 2017 року

Журнал «РІА Україна» визнав Громадську організацію «Розвиток Громади» найдієвішою Громадською організацією Львова 2017 року.
 
Щорічна церемонія «Люди Львова 2017» від журналу «РІА Україна» відбулася 29 вересня у відпочинковому комплексі Edem Resort Medical & SPA.
 
Нагорода «Люди Львова» покликана відзначити людей, що роблять відчутний внесок у розвиток та створення позитивного іміджу Львівщини.
 
Цю нагороду щорічно отримують найдостойніші підприємці, представники шоу- та медіа-бізнесу, благодійники, а також політики і громадські діячі.
 
Цьогоріч, у номінації «Найдієвіша Громадська організація року» нагороду отримала Громадська організація «Розвиток Громади», як організація, яка впродовж 2017 року реалізувала десятки соціальних проектів, активно долучалась до громадського та соціального життя Львівщини, дбала за раціональним витрачанням бюджету громади, боролася з незаконними забудовами, відстоювала права сімей загиблих та воїнів АТО, допомагала людям з інвалідністю та самотнім пенсіонерам, проводила благодійну діяльність, а також дбала про дозвілля та розвиток дітей соціально вразливих верств населення.
 
Учасники Громадської організації «Розвиток Громади» щиро вдячні за нагороду і поділяють її з партнерами і благодійниками, які підтримують усі наші проекти і починання.