На площі Петрушевича хочуть збудувати підземний багаторівневий паркінг

18 травня депутати Львівської міської ради розглядатимуть питання щодо затвердження об’єкта інвестування – підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича

Станом на сьогодні у місті є величезна проблема з паркуванням приватних автомобілів. Ще у 2014 році міська рада, обговорюючи зміни до Схеми організації руху транспорту і пішоходів в центральній частині м. Львова, говорила про спорудження підземних і наземних гаражів – стоянок, розміщення яких територіально прив’язано до системи вулиць магістрального руху. Тоді пропонували будівництво підземного паркінгу під ринком «Добробут», пізніше обговорювали будівництво паркінгу на вулиці Князя Романа. Минулого року були жваві дискусії щодо будівництва підземного паркінгу на вул. Університетській. Однак, про попередні варіанти якось забулось і 18 травня депутатам пропонують погодити розроблення інвестиційного проекту з будівництва підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича.

Зрештою, і ця ідея може не бути втіленою в життя. Адже, після розгляду питання депутатами департамент економічного розвитку спільно з департаментом містобудування мають розробити пакет документів і оголосити інвестиційний конкурс. Чи зголоситься хоч один інвестор вкладати кошти в будівництво підземного паркінгу в місті, у якому вже є багаторічна традиція паркуватися на тротуарах залежатиме від умов конкурсу.

Львів’яни ж мовчки сподіваються, що влада нарешті створить комфортні умови співіснування в центральній частині міста пішоходів і власників авто.