Аудит діяльності ЛКП «Львівспецкомунтранс» обійдеться міському бюджету у 180 000 грн.

Оголошення про закупівлі послуг компанії-аудитора розміщено департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради у системі ProZorro. Стартова ціна закупівлі становить 180 000 грн. До 16 січня триватиме період уточнень, пропозиції можна подавати з 17 січня до 13.00 год. 20 січня 2017 року.

Відповідно до тендерної документації строк надання послуги компанією переможцем 30 робочих днів з дня початку виконання завдання.

Крім того, документація передбачає суворі вимоги до фірми претендента, а саме «наявність у штаті не менш як 30 працівників, які безпосередньо залучені до надання аудиторських послуг і працюють за основним місцем роботи, при цьому, з них: не менш як 5 працівників повинні мати сертифікат, що визначає їх кваліфікаційну придатність на заняття аудиторською діяльністю на території України та не менш як один працівник повинен мати принаймі один документ, що засвідчує проходження повної програми сертифікації, виданий однією з організацій, що є членом Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), а саме Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (ACCA), Американським інститутом сертифікованих громадських бухгалтерів (AICPA), Інститутом присяжних бухгалтерів Англії і Уельсу (ICAEW)».

Дивною видається також вимога щодо підтвердження наявності сукупного доходу учасника за період 01.01.2013 – 31.12.2015р. не менш як 9 000 000,00 (Дев'ять мільйонів  гривень 00 коп.).

Результати аудиту Львівська міська рада обіцяє оприлюднити 1 березня 2017 року.