Фахівці дослідили дію різних популярних мультфільмів на психіку дітей і склали свій ТОП найнебезпечніших мультсеріалів

Один з найуспішніших сучасних проектів для дітей - мультфільм «Маша і ведмідь» зайняв перше місце у рейтингу. За словами експертів, що проводили дослідження, через те,  що головна героїня Маша безкарно вередує і погано себе веде, діти можуть перейняти манеру її поведінки і не розуміти, чому вони роблять щось неправильно.
 
Другу сходинку посів американський мультфільм про дівчаток-монстрів «Монстр Хай». Фахівці вважають, що лексика, яка використовується в розмовах між головними героями, може дуже зіпсувати словниковий запас малюків.
 
Бронзу «антирейтингу» зайняв серіал «Губка Боб Квадратні Штани», що став популярним і у дорослого покоління. За оцінкою авторів дослідження, головний герой - занадто егоїстична істота, постійно критикує дорослих, навіть якщо вони дають йому слушні поради.
 
Цікаво, що став класичним серіал «Том і Джеррі» зайняв лише четверте місце, незважаючи на те, що в кожній серії один головний герой (мишеня) постійно знущається над іншим (котом), а Том, в свою чергу, постійно проявляє агресію.
 
Тому показуйте вашим діткам тільки добрі мультфільми.