Якими мають бути дії України після прийняття резолюції ПАРЄ?

Агресія Росії до України не перестає вщухати, а навпаки набирає все більше обертів і жодні санкції не зупиняють дії РФ. Світову спільноту часто цікавить питання, які санкції потрібно ще ввести, щоб Росія та її очільник Путін припинили фінансувати сепаратистів та руйнувати цілісність України?

Відомо, що 28 січня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію щодо Росії. Згідно з даним документом на РФ накладаються дипломатичні санкції, які позбавляють росіян права голосу в ПАРЄ. Під цим обмеженням розуміється те, що росіяни не матимуть права брати участь у місіях зі спостереження за виборами, бути доповідачами, а також бути представниками ПАРЄ в інших органах.

За ухвалення документа проголосувало 160 депутатів. Однак асамблея вирішила повернутись до перегляду цього питання в квітні 2015 року.

Варто зазначити, що Естонія виступила за введення нових економічних санкцій проти Росії та підкреслює необхідність подальшої фінансової підтримки України. Про це заявила Міністр закордонних справ Естонії Кейт Пентус-Розіманнус. Також вона додала, що запропонувати Україні економічну підтримку так само важливо, як ввести санкції для Росії, щоб допомогти українцям впоратися в дуже складній фінансовій ситуації».

Ще одним позитивним моментом є розмова президента України Петра Порошенка та віце-президента США Джорджа Байдена, після якої стало відомо про можливість розширення санкцій проти Росії у випадку подальшої ескалації ситуації. Американський високопосадовець висловив свою тверду підтримку щодо дій Петра Порошенка.

 

Розуміючи, що більшість країн світу виступає та підтримує Україну, Росія надалі продовжує показувати свою агресію. Ми прекрасно розуміємо, що Путін готувався до цієї ескалації місяцями. Якби не було введено санкцій проти Росії, на мою думку, очільник Росії вже давно дійшов би до Києва. Просто Путін не очікував, що проти його дій повстане вся світова спільнота. Також Росія чекає від України можливого укладання домовленостей на таких умовах, які вигідні для РФ. Однак Порошенко не показує слабкості і тримає свою тверду позицію, яку підтримує сам Джордж Байден, – зазначив активіст Тарас Лозинський.
 

Опираючись на протекцію світових країн, ми повинні й самі посилювати тиск на нашого сусіда та змінювати методи співпраці. Звичайно це може сильно «вдарити» по економіці нашої країни та призвести до ще більшої нестабільності. Проте ми повинні починати зі себе, вводити санкції проти агресора першими, зупинити збагачення вбивці нашої держави, який руйнує наші міста, знищує український народ, порушує низку зобов’язань по міжнародних договорах, перетинаючи незаконно кордон України, наслідком чого є порушення цілісності суверенної української держави.

Фото з сайту: segodnya.ua

Тарас Лозинський, активіст