Постраждалим під час Революції Гідності майданівцям нададуть статус інвалідів війни

Відповідну постанову ухвалив Кабмін 24 червня.

В Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що 24 червня Кабінет міністрів на виконання Закону № 175-VIII прийняв постанову «Про деякі питання реалізації Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та внесення змін до Положення про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності».

Постанова затверджує порядок встановлення участі осіб у Революції Гідності з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року і отримання ними поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я. Також передбачено порядок встановлення зв'язку інвалідності з пораненнями, каліцтвом, контузією або іншим ушкодженням здоров'я, отриманих внаслідок вищезгаданих обставин.
 

«Згідно з цими нормативними документами статус інваліда війни можуть надати особам, які стали інвалідами під час Революції Гідності та звернулися по медичну допомогу в період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року», - роз’яснює керівник юридичного департаменту ГО «Розвиток Громади» адвокат Андрій Болюбаш.