День Благодійника від Розвитку Громади

Щорічно, навесні, Благодійний фонд і Громадська організація «Розвиток Громади» збирає усіх благодійників і партнерів щоб подякувати їм за допомогу і представити соціальні проекти, на які скеровувалася благодійна допомога у минулому році.
 
7 квітня, у велике християнське свято
Благовіщення Пресвятої Богородиці, відбудеться щорічний захід. Понад 200 меценатів і партнерів допомагали фінансово, організаційно, майном та іншими засобами аби Благодійний Фонд та Громадська організація реалізовували соціальні проекти та допомагали нужденним.
 
Завдяки постійним партнерам впродовж року, щотижнево отримують допомогу 11 соціально-незахищених сімей в рамках проекту «Допоможи ближньому»
 та подарунки з нагоди дня народження діти загиблих учасників АТО  . Завдяки їхній допомозі у 2016 році у дитячих лікарнях було відкрито 3 нових «Кутки добра», де діти на довготривалому лікування мають можливість отримувати найнеобхідніші медичні засоби та відпочивати за іграми і цікавими книгами. Також там проведено не один десяток заходів.
 
Підтримка соціального проекту «Такі різні – такі рівні»
 відбувалась через купівлю картин від людей з інвалідністю, що дозволило встановити чотири пандуси для маломобілних людей - у холі театру ім. Марії Заньковецької, в школі №72, в Дитячому поліклінічному відділенні 4-ї комунальної міської поліклініки, Дитячому поліклінічному відділенні №1,  та реконструювати один пандус в будинку де мешкає візочник.
 
Власне благодійники і партнери дозволяють проводити іпотерапію і допомагати дітям з інвалідністю
 і здійснювати проект «Жіночність без границь» для жінок, реалізовувати проект «Майстер на годину» , який здійснює дрібний побутовий ремонт самотнім пенсіонерам, інвалідам та вдовам загиблих героїв та проводити профорієнтацію в школах .

Завдяки підтримці благодійників та партнерів «Розвиток громади» має можливість щорічно приймати на кілька днів дітей зі сходу, з близьких до безпосередніх боїв із загарбником територій.
 
7 квітня у День благодійника наші благодійники і партнери отримають Подяки і Дипломи з іменними нагородними медалями та почують слова глибокої вдячності від безпосередніх учасників та виконавців соціальних проектів.

Пройде також невеличкий концерт за участі партнерів та благодійний аукціон картин з проекту «Такі різні – такі рівні». Спеціальний гість вечора цього річ буде співак Павло Ільницький.