У Львові стартував соціальний проект "Голос громади"

На цьому тижні успішно стартував проект "Голос громади", метою якого є опитування львів'ян на найбільш актуальні для них теми, обговорення проблем сьогодення й надання допомоги у їхньому вирішенні. 

Активісти громадської організації "Розвиток Громади" запустили новий соціальний проект, спрямований допомогти львів'янам вирішити їхні проблеми та зробити життя в місті та Україні кращим.

 

В рамках нової соціальної ініціативи "Голос громади" у понеділок було проведено перше опитування на тему "Що для тебе благодійність?". На обговорення виносилося 3 питання. Люди охоче спілкувалися з членами громадської організації і відповідали на камеру. Відео вже за 1 тиждень буде доступне на каналі ГО "Розвиток Громади" в YouTube.

 
 

"Ініціатива "Голос громади" спрямована допомогти львів'янам та всім українцям у вирішенні їхніх проблем. Тему першої зйомки проекту було обрано невипадково. Благодійність займає важливе місце в нашому житті і зараз як ніколи є популярною серед людей. Завдяки опитуванню ми хотіли дізнатися, які категорії населення і що найбільше потребує благодійної допомоги. Тепер ми чітко знаємо, на що будуть спрямовані зусилля благодійного фонду "Розвиток Громади",  - прокоментувала  активістка Мар'яна Назаренко.