Львівський центр надання послуг УБД не приймає документи у членів сімей АТОвців

Установа ЛМР, яка повинна допомагати сім’ям учасників АТО, відмовляється приймати документи на отримання матеріальної допомоги чи земельної ділянки від членів сімей АТОвців.  Учасникам бойових дій кажуть шукати на території, де іде війна, нотаріуса, щоб скласти довіреність на когось із рідних.

Матеріальну виплату АТОвцям влада  проанонсувала, а про шляхи її здійснення недодбала. Виявляється, щоб отримати довгоочікувану допомогу (земельну ділянку чи кошти у розмірі 100 тисяч) боєць АТО повинен принести документи особисто, члени сім’ї такого права не мають. Зараз не зрозуміло, як повинен занести необхідні документи УБД, який лікується і не може вийти з лікарні, або той, хто й надалі  захищає державу.

Не зрозуміло, хто дав таку вказівку не приймати документи у членів сімї. Кошти і так переводитимуть на особисту карточку АТОвця, а не когось іншого з родини. Як бути тим, хто ще не демобілізувався або знаходиться в лікарні. Таким бійцям матеріальна допомога потрібна ще більше, але вони не зможуть її отримати. Зараз ми чекаємо 28 листопада, будемо присутні на комісії з питання видачі матеріальної допомоги та земельних ділянок, на якій піднімемо це питання, - каже Богдана Сірків, голова ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»