Головою ГО «Розвиток Громади» обрано Назара Бая

Правило щорічного переобрання голови Громадської організації «Розвиток Громади» запроваджене для постійного розвитку і змін в організації, а також для залучення нових, креативних людей з новими, відмінними поглядами та досвідом. Жодна особа не може двічі очолювати організацію.
 
2 липня 2018 року відбулися вибори голови Громадської організації «Розвиток Громади». Від сьогодні, на один рік керманичем організації став Назар Бай, який впродовж чотирьох років є найактивнішим членом Громадської організації. Назар Бай спочатку займався реалізацією соціальних проектів, а згодом почав опікуватися господарськими питаннями.
 
Нагадаємо, що першим головою ГО «Розвиток Громади» був юрист і адвокат - Андрій Болюбаш, який нині є головою Громадської ради при ЛОДА. Другим головою організації був відомий громадський активіст та підприємець Олег Долінський, який передав естафету журналістці та телеведучій Оксані Маруняк. Назар Бай перейняв головування у Марії Вагіли, яка в минулому очолювала управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.
 
 
Більше про Команду ГО «Розвиток Громади» читайте тут