Соціальний напрямок

«КУТОК ДОБРА» – соціальний проект, мета якого відволікти дітей від думок про хвороби та пришвидшити їх одужання. У межах проекту вже відкрито та обладнано сім кімнат відпочинку та розваг для малечі в медичних закладах Львова та області.

Детальніше....

 

 

 

«МАЙСТЕР НА ГОДИНУ»соціальний проект, що спрямований на безкоштовну допомогу інвалідам I та II груп, а також самотнім пенсіонерам. «Майстер на годину» допоміг понад 300 жителям нашого міста у дрібному побутовому ремонті.

Детальніше...

 

«ПОДАРУНОК ДИТИНІ ГЕРОЯ» – соціальний проект, мета якого показати сім’ям загиблих Героїв під час російсько-української війни, що про них пам’ятають та дбають. Основна увага приділяється дітям, для яких, у день їх народження, організовуємо святкову програму із подарунками та цікавим дозвіллям.

Детальніше...

 

 

 

«РОДИННЕ ДОЗВІЛЛЯ» – соціальний проект, мета якого залучити вихованців соціальних закладів до активного та цікавого дозвілля. Ми даруємо їм незабутні емоції та море позитивних вражень. Задля цього організовуємо: веселі та повчальні екскурсії, різноманітні поїздки, спільні розваги та походи в кіно.

Детальніше...

 

«ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ» – соціальний проект, спрямований на допомогу багатодітним та малозабезпеченим сім’ям. Допомагаємо продуктами першої необхідності: харчами, ліками, одягом та всім необхідним приладдям. Також відкрили першу «Шафу добра»

Детальніше...

 

«РЕЗИДЕНЦІЯ СВ.МИКОЛАЯ» Акція до дня Св. Миколая. Збираємо листи від дітей сиріт, малозабезпечених та багатодітних сімей та виконуємо прохання малечі передаючи написане ними помічникам Чудотворця.

Детальніше...

 

 

 

«ДОПОМОГА ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ» – соціальний проект, мета - урізноманітнити людям з інвалідністю сірі будні та подарувати масу позитивних емоції. За для цього проводимо спортивні ігри, «дні краси» та ще десятки цікавих атракцій.

Детальніше...

 

«ФЕСТИВАЛЬ ВИШИВАНКИ» – щорічний масштабний патріотичний фестиваль до Дня Вишиванки (3-ій четвер травня) з концертом та різноманітними атракціями і конкурсами. Традиційно в центрі Львова фестиваль збирає тисячі містян та гостей міста Лева, а також десятки українських зірок.

Детальніше...