День музичної вишиванки у Львові - анонс заходів

Громадська організація та благодійний фонд «Розвиток Громади» підтримують всеукраїнську акцію День вишиванки. Відтак, спільно з Львівською обласною філармонією ми організовуємо заходи для поширення культури традиційного українського вбрання та музики. 

Ми – українці! Вишиванка – це генетичний код нашої нації, символ здоров’я, краси, щасливої долі, родової пам’яті, порядності, чесності та любові, наш національний оберіг і наша святиня! Музика – це душа співочого Мирного Українського Народу!

На підтримку Всеукраїнської акції День вишиванки громадська організація «Розвиток Громади» спільно з Львівською обласною філармонією організовує заходи з метою поширення культури традиційного українського вбрання та інтелектуальної музики як невід’ємного сегменту розвитку гармонійної особистості.

Алея на проспекті Тараса Шевченка перетвориться в Музичну Алею в національних барвах. Всі гості заходу, вбрані у вишиванки, зможуть взяти участь у флеш-мобі «Оберіг нації», а також у фотосесії та дефіле. Львів’яни та гості міста зможуть насолодитися українськими та європейськими музичними  композиціями у виконанні солістів Львівської обласної філармонії .

Кожен, хто прийде вбраний у вишиванку та придбає квиток на будь-який концерт  фестивалю «Віртуози», що пройде у Львівській обласній філармонії з 22 травня по  7 червня під гаслом «Класика заради Миру», отримає другий квиток безкоштовно!

 
Під час заходу відбуватиметься збір вишиванок та коштів на  їх придбання в рамках всеукраїнської акції "Подаруй захиснику вишиванку" та збір коштів благодійного фонду на придбання вишиванок дітям сиротамдля яких влітку буде проведений табір  (Реквізити БФ "Розвиток Громади"  2600130922401 ЄДРПОУ 39479117 МФО 305749).  Всіх охочих частуватимуть печивом від львівських кондитерів - партнерів акції.
 
Час: 21 травня  17:00 – відкриття Музичної Алеї від Львівської обласної філармонії     «Музика заради Миру»
                          17:30-18:00 – дефіле та фотографування  у вишиванках (участь можуть взяти всі охочі)
                          18:00-18:30 – виступи музикантів Львівської обласної філармонії     «Музика заради Миру»
                          19:00 – флеш-моб «Оберіг нації»
 
Місце: пр.. Т.Шевченка (центральна алея)