Активісти ГО «Розвиток Громади» налагоджують співпрацю з іншими громадськими організаціями у Львівській області

У п’ятницю, 12 червня, члени ГО «Розвиток Громади» провели зустріч з представниками ГО «Ділова Яворівщина». Громадські активісти говорили про подальшу співпрацю та реалізацію спільних соціальних проектів.

Знайти однодумців та партнерів, які допомагатимуть в реалізації соціальних проектів є надзвичайно важливим завданням для громадських активістів. Нещодавно, члени «Розвитку Громади» зустрілися небайдужими громадянами, які виявили бажання долучитися до їхніх ініціатив. У дружній атмосфері в місті Новояворівськ відбулося знайомство з представниками ГО «Ділова Яворівщина» та підприємцями Яворівського району. Активісти обговорили проблемні питання для громадськості району, які пов’язані з діяльністю органів місцевого самоврядування та децентралізації в цілому. Також підприємці привернули увагу щодо недоцільності використання касових апаратів суб’єктами підприємницької діяльності. Учасники зустрічі намітили шляхи вирішення вищезгаданих проблем та побудували план заходів на найближчі місяці.

«Нам залежить, щоб до наших ініціатив приєднувалися небайдужі активні громадяни, які прагнуть допомагати і розвивати суспільство. Дуже приємно, що в Яворівському районі знайшлись такі люди, які хочуть з нами співпрацювати та реалізовувати різні соціальні проекти. Ми ж в свою чергу, будемо раді працювати на благо громади Яворівського району», – повідомляє член ГО «Розвиток Громади», юрист Юрій Татомир.


Результатом першої зустрічі між громадськими організаціями «Розвиток Громади» та «Ділова Яворівщина» стала домовленість про підписання угоди про співпрацю. Також планується формування осередку ГО «Розвиток Громади» на теренах Яворівського району.