Перелік доріг, які ремонтуватимуть цьогоріч

 
У лютому 2017-го року Львівська область створить остаточний перелік доріг, ремонт яких фінансуватиме цьогоріч. З пріоритетами вже визначилися: відремонтувати хочуть 4 головні дороги Львівщини
 
Повний перелік доріг, які відремонтують у 2017-му році за кошти бюджету області, стане відомо після затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури та фінансування робіт, на виконання якої вже передбачили більше мільярда гривень. 

За його словами першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, основними пріоритетними напрямками на 2017-й рік є продовження ремонту на головних дорожніх артеріях області:
Н-02 Львів – Тернопіль;
Н-13 Львів – Самбір – Ужгород (на ділянці від м. Львова до м. Самбора);
Н-17 Львів – Радехів – Луцьк (на ділянці від м. Львова до м. Кам’янка-Бузька);
Т-14-17 Куровичі – Рогатин.
 
На ремонт доріг Львівської області у 2017-му році виділено 1 мільярд 107 мільйонів гривень: 172 мільйони – з обласного бюджету, 935 мільйонів вдалося надати за рахунок перевиконання обсягів митних платежів.
 

Ремонтні роботи на дорогах області будуть розпочаті після затвердження переліків об’єктів та при настанні будівельного сезону і сприятливих погодних умов, - наголосив Ростислав Замлинський.

 
Нагадаємо, упродовж 2017-го року у Львові заплановано ремонт 28-ми вулиць, будівництво 11-ти нових об'єктів, у тому числі – кількох велодоріжок.  Зокрема, цьогоріч Шевченківський район отримає нові дороги, наземний перехід та велодоріжки