Веселощі для малечі

У суботу, 6 червня, з нагоди закінчення навчального року,  для дітей у львівському парку «Погулянка» проводилися розважальні заходи та веселі ігри. Активісти ГО «Розвиток Громади» долучились до проведення святкового заходу і організували для малечі захоплююче дозвілля.

По-справжньому літня погода посприяла проведенню веселого дійства для дітей у львівському парку «Погулянка». В першу суботу червня для дітлахів проходило веселе свято з нагоди закінчення навчального року і відкриття літніх канікул.  В рамках цього заходу проходили показові виступи вихованців центру творчості для дітей та юнацтва. Також для учасників дійства проводилися цікаві конкурси, ігри та розваги.

Активну участь в організації дитячого дозвілля взяли учасники ГО «Розвиток Громади».  Під наглядом активістів громадської організації дітки займалися плетінням з кольорових резинок та ліпили з пластиліну. Також серед малюків зголосилося чимало бажаючих розмалювати обличчя патріотичними малюнками.


Допомагали активістам громадської організації і учасниці міського конкурсу краси «Міс Львів 2015». Красуні залюбки розмальовували личка та робили зачіски дівчаткам. Та чи не найцікавішою атракцією для дітвори було розповідання улюблених казочок кумедним голосом, який вони створювали гелієм із кульок.Та все ж дитячою фавориткою цього дійства була активістка ГО «Розвиток Громади», фіналістка сьомого сезону телешоу «Танцюють всі» - Юліана Дяків.  Популярна  танцівниця провела захоплюючий майстер-клас  для малюків. Діти старанно повторювали кожен рух наставниці і активно витанцьовували на площадці.Веселе свято тривало у парку більше трьох годин. Відвідали його близько двох сотень дітей. Завдяки талановитим та ініціативним організаторам малюки цікаво і весело провели час.