Шоколадна терапія для учасників літніх таборів

Справжнє свято шоколаду організували активісти ГО «Розвиток Громади» для учасників літніх таборів. Дітей запросили на цікаву екскурсію до Львівської Майстерні Шоколаду, майстер-клас з виготовлення цукерок та організували чимало інших цікавих занять.

Безліч нових вражень та масу задоволення подарував дітям другий день літнього табору, який організували активісти ГО «Розвиток Громади» спільно із одноіменним благодійним фондом. Розпочалося все з ранкової зустрічі дітей з активістами, які провели дітям урок англійської мови. Учасники табору трішки поспілкувалися, перекусили і вирушили на зустріч новим пригодам. Солодощі та напої, якими частували дітей, надали партнери БФ «Розвиток Громади», а саме ПАТ «Концерн Хлібпром» та ТОВ «Сандора».


 
Першим пунктом призначення дітей була Львівська майстерня шоколаду. Під час захоплюючої екскурсії закладом вони дізналися, коли з’явився шоколад,  як і де виготовляються улюблені смаколики, які бувають види шоколаду, чим він корисний та ще чимало цікавого.Швидко й непомітно прийшов час обіду. Цього разу діти мали можливість познайомитися зі східною кухнею, а саме ліванською,  в кафе «Бейрут Холл».  Власники закладу Катя та Алі організували надзвичайно теплий прийом учасникам табору та активістам громадської організації. Смачні м’ясні страви з овочами та ароматними прянощами прийшли до смаку усім малюкам, а на десерт їх чекала чайна церемонія зі східними ласощами.  Такі блюда вони куштували вперше, і, як запевнили, пам’ятатимуть їх довго.

«Сказати, що це було смачно – це нічого не сказати! Ліванська кухня в «Бейрут Холлі» - це неперевершено! Дуже мені сподобалось усе, що ми тут їли і сам заклад - дуже класний», – поділився враженнями учасник табору Ромчик.Під враженнями ранкової екскурсії, діти знову відправилися в Майстерню шоколаду, але зовсім не для того, щоб купити цукерки. Вони вирішили застосувати отримані знання під час майстер-класу. Профінансував усі розваги в Майстерні шоколаду та подарував дітям справжню «шоколадну казку» благодійник. За це малюки передали йому шоколадний презент, який самі виготовили.З власноруч виготовленими частунками у руках, шоколадом на лиці і радістю в очах – такими діти закінчили другий день літнього табору. В очікуванні завтрашнього дня вони вирушили по домівках.