Сьогодні, 11 січня 2017 року запроваджено тимчасову адміністрацію у «Платинум Банку»

10 січня правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення ПАТ «Платинум Банк» до категорії неплатоспроможних.

Національний банк України наголошує, що 97% (197 тисяч осіб) усіх вкладників ПАТ «Платинум Банк» отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 4.8 млрд. грн.
 
У 2016 році НБУ внесено 21 банк, до Переліку банків які перебувають у стадії реорганізації, банків, що визнані неплатоспроможними та до яких Фондом гарантування вкладів фізичних осіб введено тимчасову адміністрацію, банків у стадії ліквідації.

Важливо, що в минулому році Нацбанк збільшив вимогу до капіталу банків і до літа на ринку не повинно залишитися установ з капіталом менше, ніж 200 мільйонів гривень. На даний час біля 50 банків не мають достатньої кількості грошей.