У Львові вшанують пам’ять жертв голодоморів

25 листопада у  головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка розмістять композицію із колосків, а 26 листопада на площі навпроти пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться панахида.

о 16.00 на площі перед університетом студенти, викладачі та адміністрація вишу запалять лампадки, виклавши їх у вигляді хреста, як символічне нагадування нинішнім і прийдешнім поколінням про численні жертви штучного Голодомору, спрямованого на етноцид українців. 

Також у прес-службі Львівської міськради повідомили , що в суботу, 26 листопада, о 15.30 на площі навпроти пам’ятника Тарасові Шевченку розпочнеться панахида за жертвами голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, а о 15.59 буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання. У цей час у всіх церквах міста лунатимуть дзвони.
Після цього відбудеться акція «Засвіти свічку!», під час якої керівництво міста та області, представники громадськості запалять свічки і лампадки на площі навпроти пам’ятника Тарасові Шевченку.

А о 16.30 розпочнеться «Хода пам’яті» учнівської та студентської молоді із запаленими лампадками до Пам’ятного знаку жертвам Голодомору та політичних репресій на проспекті В’ячеслава Чорновола.