Львівське сміття і далі мандрує Україною

Представники Тернопільської області виявили дві фури сміття на Бережанщині.  Про це повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

«Сьогодні вночі о 3.30 год. на Павлівське сміттєзвалище було завезено 2 фури сміття зі Львова (про це свідчить багато різноманітних чеків, учнівських зошитів з прив'язкою до м. Львова). На даний час по даному факту працює група працівників Бережанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. З Тернополя виїхали спеціалісти державної екологічної інспекції», - повідомив голова Бережанської райдержадміністрації Володимир Петровський.


Зараз у цій справі працює група Бережанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. З Тернополя виїхали спеціалісти державної екологічної інспекції.

Нагадаємо, львівське сміття раніше знаходили у Малашівцях та  поблизу Зборова. Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна доручив правоохоронцям, керівникам РДА та керівникам громад посилити контроль за пересуванням сміттєвозів та не допустити завезення в область сміття зі Львова.