Активісти ГО «Розвиток Громади» взяли участь у всеукраїнському марафоні Британської ради

Активістів ГО «Розвиток громади» на основі конкурсного відбору запросили до участі у Всеукраїнському марафоні "Активні громадяни". Захід пройшов у грудні 2015 та у січні 2016 років у рамках всесвітньої кампанії зі створення проектів соціальної дії, що відбувалися у місті Львові. Дана програма проходила під егідою Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. 

Кожен із учасників марафону отримав інформацію про можливість здобути фінансування на свій соціальний проект.  Представники ГО «Розвитку Громади» запропонували розроблений власний проект та вже подали заявку на розгляд до представників «British Council».

- Аналізуючи ключові пріоритети, визначені учасниками тренінгу під час «світового кафе», від імені ГО «Розвиток Громади» для обговорення було запропоновано проект соціальної дії під назвою «Літні канікули з «Moves&Skills». Влітку минулого року ми втілили у життя новий молодіжний проект «Літні табори для відпочинку «Moves&Skills»» - унікальний комплекс системи таборів, де реалізуються розвивальні програми і фестивальні проекти, дбайливо зберігаючи кращі традиції літньої школи відпочинку для дітей. Ця система таборів була спрямована на використання новітніх методик, які дозволяють зробити відпочинок дитини максимально насиченим і цікавим, що й зумовило максимальний успіх та підтримку відповідної ініціативи. Очікуємо підтримки зарубіжних партнерів, адже лише разом ми зможемо зробити щасливими тих дітей, які цього найбільше потребують, - сказала Соломія Старосольська.


Своїми враженнями також поділився активіст ГО «Розвиток Громади» Тарас Лозинський:

- Такі тренінги дійсно дають натхнення працювати та творити нові проекти. Ми отримали багато нової інформації  про те, як планувати та реалізовувати соціальні проекти, які існують ризики та як їх уникати і, що важливо, можливості здобути фінансування на соціальний проект.  Аби досягти результату, потрібно максимально проявляти свою активність і навіть, якщо проект не отримав фінансування, не зневірятись.


Додамо, що марафон зібрав найактивніших членів громадських організацій, які готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти у різноманітних напрямках соціальної сфери для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості.