Відкритий лист до журналістів

У зв’язку із конфліктною та компрометуючою ситуацією, яка склалась довкола  громадської організації  «Розвиток Громади» та її діяльності, яка, як виявилося, є незручною для владних структур, зокрема для керівництва Держгеокадастру в особі Андрія Кавецького та організації «Правий сектор – Захід».
 
Впродовж намагання ГО «Розвиток  Громади» та інших громадських організацій, які з нами співпрацюють, прозоро висвітлити для громадськості схеми розподілу земельних ділянок, які є призначені для учасників АТО; провести службову перевірку призначення на посаду начальника відділу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у Пустомитівському районі, відбулась інформаційна атака та тиск на сайті «Правий сектор-Захід» та інших ЗМІ із метою дискредитувати  діяльність ГО «Розвиток Громади» в очах громадськості.
 
Запрошуємо Вас, шановні журналісти , сьогодні 28 серпня о 14.00 год у Прес-клуб (м. Львів), де відбудеться прес-конференція на якій ми розповімо про всю хронологію скандальних  подій із Держгеокадастром та надамо вичерпні відповіді стосовно діяльності та функціонування  громадської організації  «Розвиток Громади».
 
Просимо Вашої присутності та об’єктивного, незаангажованого висвітлення подій, які відбуваються.
В подальшому ми інформуватимемо про всі події нашої  організації