Стартував третій літній табір для дітей Moves&skills

Унікальний літній табір для дітей, організований ГО «Розвиток Громади» та однойменним благодійним фондом, проводиться цього літа вже втретє. Цього разу дітлахи відпочиватимуть у мальовничому карпатському селищі Яблуниця, що біля Яремче.

Незабутній відпочинок сповнений новими знаннями, веселими розвагами та безліччю позитивних емоцій очікує на учасників  розважально-пізнавального табору «Літня школа здорового способу життя Moves&skills», який триватиме з 8 по 17 серпня. Організатори дали можливість оздоровитись і відпочити дітям різних категорій. Завдяки підтримці відділу у справах дітей Львівської міської ради у таборі беруть участь 11 малюків, серед яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які ростуть у сім’ях зі складними життєвими обставинами. За сприяння Гарнізонного храму Петра і Павла у таборі також відпочиватимуть  і діти учасників антитерористичної операції.

Всього у таборі 31 учасник віком від 6 до 16 років. У суботу, 8 серпня, діти разом з десятьма дорослими вихователями виїхали автобусом зі Львова та зупинилися в туристичному комплексі Free Way Hotel group у селі Яблуниця (Івано-Франківська обл., Яремчанський район).

Організатори табору розробили спеціальну програму європейського зразка, за якою діти не лише будуть відпочивати та насолоджуватися захоплюючими пейзажами Карпат, але й вивчатимуть англійську мову, займатимуться спортом, гратимуть в розвиваючі ігри та багато іншого. Кожного вечора для дітей проводитимуться цікаві тематичні вечірки, на яких вони не лише повеселяться, а й дізнаються чимало цікавого. До прикладу, на індійській вечірці діти танцюватимуть індійські танці, перевдягатимуться в національне вбрання та послухають пізнавальну розповідь про культуру Індії. Також на дітлахів чекають такі вечірки, як Хелоуін по-українськи, гуцульська вечірка, свято Нептуна, чорно-біла вечірка та інші.

«Зважаючи на великий успіх попередніх таборів, які ми проводили цього літа, ми не могли упустити можливість провести ще один табір. Тому, коли ми повернулися зі Славська, відразу почали шукати спонсорів та партнерів, щоб подарувати й іншим дітям яскравий насичений відпочинок. На щастя, нам вдалося все оперативно організувати. Ми розробили повністю нову програму, в якій поєднуються розваги та навчання», - розповідає організатор табору Христина Мелекесцева.

 

Організатори табору висловлюють щиру подяку партнерам проекту, які надали фінансову та матеріальну підтримку в проведенні табору. Зокрема, щиро вдячні Гарнізонному храму Петра і Павла, Львівській міській раді, президенту підприємства "Okto Via company" Ігорю Дулину, благодійникам з Англії, аптеці «Біомед», ПАТ «Кохавинська паперова фабрика», ТЗОВ СП "Галпласт" (Рогатинська вода), ТОВ «Кока‑Кола Україна», The Room, ПАТ «ОКСІ БАНК», ПАТ "Банк Львів", ПАТ "ВіЕс Банк" та іншим.

Мусимо визнати, що в тій чи іншій мірі всі ми громадяни України є відповідальними за той стан справ, який можемо спостерігати в економіці країни, політичному житті, стані розвитку суспільства тощо. Чітко усвідомлюємо, що вихід з цієї ситуації слід шукати шляхом об’єднання зусиль із активними та небайдужими співгромадянами з метою створення  та підтримки на постійній основі реальних дієвих громадських організацій та фондів, котрі професійно займатимуться розвитком громадянського суспільства, реалізацією таких важливих соціальних проектів та благодійних заходів. Саме тому «ОКСІ БАНК» протягом всього періоду функціонування в міру наших можливостей радо відгукувався на пропозиції щодо підтримки такого роду ініціатив і будемо робити це і надалі, - зазначили у правлінні ПАТ «ОКСІ БАНК».