Врятуйте мого татуся!

Тату, а ти почуєш мої перші слова? Побачиш, як я почну ходити? Підтримаєш, якщо  впаду? Мені усього один місяць. Ми ще так мало часу провели разом. Коли ти повернешся додому, татусю? Я чекаю на тебе…

Це був звичайний осінній день. Ігор досі не вірив своєму щастю – він тепер носить горде звання – Тато. Синочок Матвій грів  усмішкою, красуня – дружина тішилась своїми хлопцями. Все змінилося за один єдиний день. Тепле домашнє ліжко  - на жорстке лікарняне. Дружина Наталя, ковтаючи сльози, шукає підтримки і допомоги. Маленький Матвій, який тільки почав звикати до татуся, залишився чекати його вдома.

Запекло в грудях, піднялась температура і тиск, викликали швидку. Страшний діагноз - Негоджінська В – лімфобластна лімфома IIIст.,  Ці страшні слова змусили здригнутися від жаху кожну клітинку тіла.  Куди бігти? В кого просити допомоги? Як? Не описати словами, що відчували рідні й сам Ігор. Йому лише 25 років, місяць тому дружина народила первістка, життя тільки набрало обертів. Але хвороба хоче відібрати його, вона вбиває і швидко прогресує.

Зараз Ігор проходить курс хіміотерапії у Львівській п’ятій міській клінічній лікарні у відділені гематології. Але шансів на одужання в Україні немає. Потрібне лікування за кордоном. Необхідно 60 тис доларів, аби побороти недугу. В молодої сім’ї таких грошей немає. Вони просять допомоги у тих, кому не байдуже на їхню біду.

Разом з Вами і Божою поміччю ми врятуємо татуся маленького Матвія. Допоможіть Ігорю бути поруч, коли його синочок вимовить перші слова.

 
 
 
Картка Приватбанк 5167 9872 0889 6676 (Гуменчук Наталя Миколаївна - дружина)
Валютна 5168 7572 7393 5421 (Гуменчук Наталя Миколаївна - дружина)