Вже скоро до держорганів можна буде звернутися через мобільний додаток

Сайт Кабміну повідомляє , що уряд ухвалив створення  Національного контактного центру.

Для отримання консультації, громадяни можуть зателефонувати за номером урядової «гарячої лінії» 0-800-507-309 або скористатися єдиним веб-сайтом: www.ukc.gov.ua  Національний контактний центр створюватимуть на базі Урядового контактного центру, який обслуговує всі органи виконавчої влади.
Крім того,  Секретаріат Кабміну, спільно з Держагентством з питань електронного урядування та Урядовим контактним центром планують розширити кількість каналів взаємодії з громадянами.
Зазначається, що сьогодні УКЦ обслуговує всі органи виконавчої влади. До роботи новоствореного Національного контактного центру на першому етапі планується залучити Адміністрацію Президента, Верховну Раду, державні колегіальні органи, а надалі – органи місцевого самоврядування. Загалом заплановано близько 13 тисяч суб’єктів, до яких можна буде звернутися через цей Центр.
Уряд наголошує, що крім веб-порталу і телефонного номера , де громадяни зможуть залишити свої звернення, планують також створити два додаткових канали зв’язку. По-перше, це мобільний додаток, що безкоштовно можна буде завантажити на телефон або планшет, і в якому можна буде зареєструвати своє звернення до будь-якого органу. Також буде  створено  геоінформаційні системи з прив’язкою до карти України  за допомогою інтернету можна буде дізнаватися інформацію про стан розгляду того чи іншого звернення у певному регіоні.