Обрано нового голову ГО «Розвиток Громади»

Переобрання голови ГО «Розвиток Громади» відбувається щорічно. За жорсткими правилами жодна особа не може двічі очолювати організацію. Така традиція започаткована з метою постійного розвитку і змін, а також для залучення нових, креативних людей з новими, відмінними поглядами та досвідом.
 
16 червня відбулися вибори голови Громадської організації «Розвиток Громади». Від сьогодні, на один рік керманичем організації стала Вагіла Марія, яка в минулому очолювала управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації. Після звільнення з державної служби Марія Вагіла в ГО «Розвиток Громади» займалася залученням грантів та пошуком партнерів до соціальних проектів.
Нагадаємо, що першим головою ГО «Розвиток Громади» був юрист і адвокат - Андрій Болюбаш, який нині є головою Громадської ради при ЛОДА. Другим головою організації був відомий громадський активіст та підприємець Олег Долінський, який передав естафету журналістці та телеведучій  Оксані Маруняк.

Більше про Команду ГО «Розвиток Громади» читайте тут