Двоє дітей Героя АТО відсвяткували свій день народження у «Ігроленді»

24 березня громадська організація «Розвиток Громади» привітала двох дітей загиблого захисника України. Чотирирічна Ангеліна та восьмирічний  Руслан гарно провели час та щиро дякували активістам за свято.

Владислав Веливок, якому посмертно присвоїли звання полковника, загинув на теренах України, захищаючи наш з вами спокій. Війна залишила без батька двох чудових дітей, які більше ніколи не відсвяткують іменини поруч з татусем.
 
Активісти ГО «Розвиток Громади» в рамках проекту «Подарунок дитині Героя» влаштували для дітлахів справжнє свято. Аніматори  сімейного розважального комплексу «Ігроленд» розважали маленьких гостей: танці, пісні, ігри створили веселий настрій та теплу атмосферу. Також до вітань  долучилися АТОвці зі спілки УСУ АТО.

Мені дуже сподобалося свято, а торт був такий смачний і гарний. Ми з сестрою дуже дякуємо за подарунки і увагу, - каже іменинник  Руслан


Нагадаємо, що громадівці вітають з уродинами дітей загиблих воїнів АТО, у списку активістів їх більше двохсот у Львові та області. Своєю увагою «Розвиток Громади» намагається не оминути жодну дитину.