Самодіяльність місцевої влади

Сьогодні ситуація на державному рівні зовсім неспокійна та критична. На плечі суспільства ще лягають і вирішення безлічі проблем на регіональному рівні. Здається, що наші високопосадовці й досі живуть ілюзіями невинності та безкарності, що дуже нагадує  правлячий період Януковича. І якщо на державному рівні вже важче прокручувати різні махінації, то на місцевому - ситуація не змінилася суттєво. Оскільки, досить очевидним залишається той факт, що можна домовлятися та одноосібно приймати рішення на свою користь. Свавілля триває!

Завдання громадської організації «Розвиток Громади» полягає в тому, щоб допомагати суспільству в різних сферах їхнього життя. Зокрема зараз, коли не знаєш звідки чекати небезпеки. Тому вирішенням проблеми безпеки стало створення громадського формування для того, щоб забезпечити порядок у місті. Але тут, як не дивно, ми зіштовхуємось із черговою проблемою: рішення про реєстрацію даного формування відкладають у довгий ящик, без будь-яких роз'яснень. Керуючись законом та прикладаючи максимальні зусилля, ми все таки домоглись аби громадське формування існувало. Ми зібрали хорошу команду, яка пройшла підготовку для оборони міста Лева. З кожним днем кількість молодих чоловіків, готових охороняти Львів, збільшується. Багато з них вже приєдналися до громадського формування "Розвиток Громади" і разом з працівниками міліції патрулюють вулиці нашого міста.
За період своєї короткої діяльності  ГФ активно забезпечує порядок на вулицях міста. У центральній частині Львова, зокрема на площі Ринок та прилеглих до неї вулицях члени ГФ  допомагали правоохоронним органам не допускати здійснення стихійної торгівлі продуктами харчування на території прилеглій до ринку «Добробут», а також здійснювати заходи з охорони громадського порядку під час проведення засідання ініціативної групи громадських організацій міста Львова та Львівської області у сесійній залі ЛМР. Завдяки учасникам було врятовано життя людини. Представники громадського формування надали першу медичну допомогу людині, у якої стався епілептичний напад і викликали карету швидкої допомоги. Не зупиняючись на початому, ГФ «Розвиток Громади» забезпечувало порядок під час масового зібрання людей на Хресну Ходу. Попередньо до  учасників ГФ звернувся очільник Львівського міського управління ГУМВС України у Львівській області з проханням надати професійну допомогу в охороні громадського порядку на масовому заході.

Продовжуючи працювати в тому ж дусі та забезпечуючи порядок у Львові, ГФ безпричинно не дає спокою місцевій владі. Яскравим прикладом цього є події 23 березня під стінами ЛМР, коли формування вкотре забезпечувало безпеку громаді Львова. Серед людей почала ширитись інформація, що працівники МВС отримали завдання «згори», щоб спровокувати до неправомірних дій учасників громадського формування. Присутність великої кількості перевізників та інших псевдо пільговиків мала за мету спровокувати хлопців ГФ для того, щоб мати підстави для скасування рішення виконкому про реєстрацію даного формування. Ці провокаційні дії свідчать про те, що місцева влада застосовує методи шантажу та маніпуляції для досягнення власних інтересів, а це нагадує шляхи вирішення проблем методом Януковича. Очевидно, юридично підкріплені дії та справедливість ГО «Розвитку Громади» заважає здійснювати та приймати вигідні рішення місцевій владі.

Громадське формування «Розвиток Громади», готове вислухати усі скарги, пропозиції та подяки щодо своєї діяльності. Це буде сприяти вдосконаленню та ще більш ефективнішій роботі учасників ГФ. Хочемо наголосити усім мешканцям міста на тому, що діяльність громадського формування «Розвиток Громади» відкрита та прозора. Ми готові до народного контролю.

За додатковою інформацією щодо діяльності ГФ «Розвиток Громади» звертайтесь за тел. 261-09-10, та пишіть на електронну скриньку rozvytokgromady2015@gmail.com

Тарас Лозинський, політолог