Фабрика Святого Миколая запрацює у Львові в понеділок

12 грудня  в рамках проведення благочинної акції «Миколай про тебе не за забуде» у приміщенні Львівського Палацу Мистецтв відбудеться урочисте відкриття Фабрики Святого Миколая. Водночас у ГО «Розвиток Громади» така фабрика уже існує.

Фабрика Святого Миколая – це чарівне місце, де активно працюють помічники Миколая, тут молоді активні люди трудяться у відділах прийому подарунків: сортують і перевіряють якість запакованих презентів.  Цьогоріч волонтерами зголосилися близько 500 старшокласників та студентів Львова.

Всі помічники Св. Миколая повинні бути добре підготовленими і для цього відвідують спеціальні вишколи. Останній такий вишкіл в цьому році відбудеться 10 грудня о 17.45 в Медіатеці за адресою вул. Мулярська, 2а.  Тож, якщо Ви хочете допомогти Чудотворцю сповнити діток вірою в дива, зареєструйтесь на сайті акції та прийдіть на вишкіл.

Цього року помічники Св. Миколая традиційно завітають до дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, а також до дітей, чиї батьки учасники або загинули в зоні АТО.

До речі,  офіс ГО «Розвиток Громади» також перетворився на подарунковий рай. Активісти чи не щодня приймають подарунки у помічників Миколая, які дбають про те, щоб гарні подарунки отримали дітки з сиротинці та малозабезпечених сімей.
Ось такі гарненькі подаруночки отримають малята. І це ще тільки маленька частинка з усіх подарунків.