Львів’янам заборонили вночі митися!

2 червня виконавчий комітет затвердив рішення, відповідно до якого, з 2 червня до початку опалювального сезону 2017-2018 років режим надання споживачам послуг з гарячого водопостачання від об’єктів теплозабезпечення ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» - з 05.00 год. до 23.00 год.
 
Аргументація посадовців міськради щодо такого рішення проста – брак коштів:  теплопостачальним підприємствам держава боргує відшкодування пільг і субсидій з лютого місяця у сумі 250 млн. грн., а з другого боку, застосовує негайний юридичний і адміністративний примус для стягнення заборгованості за спожитий природний газ та нараховує санкції за несвоєчасну сплату.
 
Незрозуміло, чому у цій ситуації мають страждати всі отримувачі послуг, в тому числі й ті, хто справно сплачує за комунальні послуги і яких, зрештою, значно більше ніж пільговиків.
 
Працівник теплопостачального підприємства анонімно пояснює, що ситуація складна через відсутність модернізації котелень, роздуті штати працівників, а також необліковані втрати комунальних підприємств, які згодом розприділяють  на всіх споживачів.
 
Натомість, Сергій Бабак звинуватив львів’ян у злодійстві «ми маємо 51% різниці між показами загальнобудинкового лічильника і сумою усі квартирних. Це свідчить, що люди послугу отримують, а не оплачують, хитрять, ставлять магніти. А підприємства несуть збитки».