На Львівщині скасовують пільговий проїзд у маршрутках?

Пільговий проїзд у маршрутних таксі Львівщини скасують 1-го липня. Натомість запровадять монетизацію пільг (виплачуватимуть пенсію, у яку входитиме вартість проїзду у маршрутках).

Про це  розповів Олег Синютка, за підсумками зустрічі із керівниками АТП, які здійснюють перевезення в області. Якщо ж монетизацію пільг не здійснять до 1 липня, перевізники обмежать проїзд більшості пільговиків.

«У кінці квітня на сесії обласної ради ми будемо розглядати розподіл вільних залишків за 2016 рік. Це питання ми винесемо на обговорення і, я сподіваюсь, що депутатський корпус також підтримає фінансування пільгових перевезень за рахунок обласного бюджету», - заявив Олег Синютка

За словами голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки, вихід із ситуації, яка склалась із пільговими перевезенням вдалось досягти завдяки співпраці влади області.


«Сьогоднішні досягнення не є одномоментними, адже ми неодноразово зустрічались і обговорювали це питання. Тому я хочу подякувати керівництву облдержадміністрації та профільному департаменту за ту роботу та розуміння, з яким вони відносяться до проблем у транспортній галузі», - наголосив Іван Велійка