Активісти «Розвитку Громади» взяли участь в організації Золочівського деканального з’їзду молоді "Українська. Молодь. Христова"

Члени громадської організації провели цікаві майстер-класи для учасників з’їзду.

Комісія у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ вперше організувала молодіжний з’їзд за межами Львова. 14 червня 2015 року близько ста молодих людей з’їхалися до Золочева, а саме до храму блаж. Миколая Чарнецького, де й відбулася зустріч. Темою з’їзду була «Українська. Молодь. Христова».

Захід був присвячений 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Участь у з’їзді взяв владика Венедикт Алексійчук, священики, представники влади міста та області, а також молодь Золочівщини.

Під час з’їзду для учасників організували навчально-пізнавальні майстер-класи. Члени громадської організації долучилися до проведення заходів. Активісти провели майстер-класи з хенд-мейду, плетіння косичок та  художніх розписів на тілі нешкідливими фарбами. Письменниця Ірина Хомин організувала для мелечі майстер-клас з написання казок. Учасники заходу були в захваті від патріотичних малюнків та тілі, які їм зробили активісти громадської організації, хизувалися барвистими браслетами та новими зачісками. Крім того, діти змогли відчути себе справжніми казкарями.День пройшов насичено й завершився приємними словами подяки від владики Венедикта. Варто зазначити, що громадська організація «Розвиток Громади» активно співпрацює з молоддю, так восени минулого року був організований конкурс для інноваторів «Розвиток майбутнього», а нещодавно члени організації допомогли в організації заходів для дитячих таборів, що проходили в парку «Погулянка»