Міжнародна спільнота підтримала Фестиваль вишиванки

Управління культури ЛОДА вже отримали відповіді від українців з Туреччини, Молдови, Китаю та Норвегії про проведення Дня вишиванки у цих країнах.

Українська громада у Стамбулі вже провела День вишиванки 15 травня. Діаспоряни у вишитих строях організували святковий концерт, у якому взяли участь кілька поколінь.Українське посольство у Китаї вже ініціювало проведення святкувань. До заходів планують залучити максимальну кількість українців. 
 

-    Громада про нашу акцію знає і планує приєднатися. Всі фото з акції будуть розміщуватися під зештегом #ChinaVyshyvanka, щоб бажаючі могли легко знайти і переглянути світлини,- йдеться у повідомленні ПУ в КНР.


У Молдові День вишиванки проведуть 19 травня в місті Кишинів. Українці запрошують усіх приєднатись до Маршу Вишиванок, який розпочнеться о 15.30 в сквері Кафедрального Собору.

Українська громада у Норвегії організує заходи до Дня вишиванки у місті Осло 21 травня в рамках "Фестивалю мови та культури".

Нагадаємо, Фестиваль вишиванки до Дня української вишиванки у Львові організовує ГО "Розвиток Громади" за підтримки ЛОДА та ЛМР.