У Львові завершився конкурс проектів скверу пам’яті Небесної сотні

Завершився прийом робіт на конкурс із облаштування громадського простору пам’яті Небесної сотні. Загалом оргкомітет отримав 25 проектів від українських архітекторів, які вже від сьогодні можна оглянути на другому поверсі міської Ратуші. Повідомляє прес-служба ЛМР.

За словами Юліана Чаплінського, головного архітектора міста, цей тиждень виставка отриманих робіт буде експонуватися для усіх охочих на другому поверсі львівської Ратуші. Попередньо в п’ятницю буде засідання журі, а вже в понеділок планують оголосити переможців.

Роботи можна переглянути на 2 поверсі у Ратуші, а також на сайті міської ради в рубриці «Небесна сотня» й залишити свої думки та відгуки про них у спеціальній книзі відгуків або надіслати на електронну пошту nebesna.sotnya@city-adm.lviv.ua. Усі відгуки будуть передані журі. Проте, основний голос залишається за журі, а відгуки мешканців будуть як дорадчий орган.

Для переможців передбачено призовий фонд із міського бюджету у розмірі 180 тисяч гривень, тобто 90, 60 та 30 тисяч гривень для першого, другого та третього місць відповідно. У складі журі – відомі архітектори, науковці, суспільні авторитети, а також міські посадовці.