Офіційне звернення благодійного фонду "Розвиток Громади"

Шановна громадськосте!

Сьогодні благодійний фонд «Розвиток Громади», виходячи з всебічного та грунтовного аналізу сфери благодійництва на теренах Львівщини та України, беручи до уваги результати опитування громадян щодо благодійності (див. Рис. 1),  офіційно оголошує про запуск та функціонування п’яти основних напрямів його діяльності:

I. ТЕПЛО ДИТЯЧИХ СЕРДЕЦЬ (суб’єкти отримання благодійної допомоги: діти-сироти в будинках дитини, дитячих будинках, школах-інтернатах, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, що опинилися у складних життєвих обставинах, важкохворі діти)

II. ЕКО-КРАЇНА (інноваційний розвиток еко-напрямку, опіка тварин, підняття рівня свідомості громадськості у захисті флори, фауни, охороні навколишнього природного середовища)

III. ПАЛІТРА ДУХОВНОСТІ (підтримка та поширення у світі знань про українську культуру, літературу, музику, мистецтва. Допомога громадськості у розвитку відповідної галузі на теренах Львівщини)

IV. БЛАГОДІЙНІСТЬ У МАЙБУТНЄ (допомога молоді у розвитку їх здібностей та талантів: спорт, журналістика, IT-технології тощо)

V.  ПІД КРИЛОМ ЯНГОЛА (люди з обмеженими можливостями (інваліди I, II, III груп); учасники АТО, які потребують підтримки та перебувають на окупованій території; учасники АТО, які потребують допомоги у відновленні стану їх здоров’я та реабілітації; сім’ї учасників АТО (перш за все, загиблих та тих, що пропали безвісти); люди похилого віку, які потребують допомоги, в тому числі ті, які перебувають у стаціонарних соціальних закладах для обслуговування людей похилого віку, біженці та ін. соціально вразливі групи населення).

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ
ЩОДО СФЕРИ БЛАГОДІЙНОСТІ НА ТЕРЕНАХ ЛЬВІВЩИНИ ТА УКРАЇНИ
(ОПИТАНО: 1343 ЛЮДИНИ. ПЕРІОД: ТРАВЕНЬ-ЛИПЕНЬ 2015 РОКУ)

Рис. 1


Сьогодні енергійна фандрайзингова кампанія дозволяє нам знаходити все більше і більше благодійних ресурсів, щоб безперервно розширювати коло реципієнтів. Ми отримуємо щодня звернення по допомогу від фізичних осіб, інтернатів, товариств інвалідів, а також притулків для біженців та публікуємо їх.

При цьому, основний акцент нашої діяльності ми ставимо на наступній формулі: 1 щасливий +1 потребуючих=2 щасливих. Ми віримо, що кожен з нас, не залежно від професії, матеріальних можливостей, можуть допомогти один одному. Наш акцент – допоможіть тим, чим можете саме Ви. 

Закликаємо усіх звертатися до нас за організаційно-методичною, матеріальною, психологічною та особистою допомогою.
З іншої сторони, усіх небайдужих просимо долучатися до наших ініціатив шляхом перерахування коштів на рахунок благодійного фонду «Розвиток Громади»:

Код банку отримувача (МФО): 305749
Банк отримувача:  ПАТ "Кредит Дніпро Банк"
Рахунок: 2600130922401
ЄДРПОУ:  39479117
Отримувач: Благодійний фонд «Розвиток Громади»
Призначення платежу: благодійна допомога на потреби в рамках благодійного напряму «Тепло дитячих сердець» // або благодійного напряму «Еко-країна»// або благодійного напряму «Палітра духовності» // або благодійного напряму «Благодійність у майбутнє» // або благодійного напряму «Під крилом янгола».

Крім того, закликаємо Вас долучатися до реалізації наших ініціатив особисто. Кожна думка та допомога сьогодні важлива.

Важливо!!!!!!
Для отримання благодійної допомоги Вам необхідно:

I.Бути належним бенефіціарієм (набувач благодійної допомоги (фізична особа,неприбуткова організація або територіальна громада), що потребує благодійної допомоги)

II. Взяти на себе зобов’язання використовувати отриману благодійну допомогу виключно в цілях, зазначених у зверненні до благодійного фонду «Розвиток Громади»

III. Надати повну звітність про використання отриманої благодійної допомоги протягом місяця після її отримання. Звітність повинна бути оформлена у документальній формі.

Якщо Ви бажаєте до нас звернутися телефонуйте за номером: +380671621242, +380673107787.
Електронна адреса: info@rozvytok-hromady.com
З надією та вірою у наше краще майбуття

Соломія Старосольська
Голова благодійного фонду «Розвиток Громади»