В Україні продовжено призов

Президент України Указом від 7 травня № 255/2015 продовжив на місяць поточний етап призову громадян України на строкову військову службу.

Згідно зі змінами, внесеними до Указу від 17 лютого 2015 року № 88/2015, строк чергового призову визначено як квітень - червень 2015 року (замість квітень - травень).

Зазначимо, що строки наступного призову доки не змінено - його заплановано на жовтень - листопад 2015 року.

«На строкову військову службу призову підлягають придатні за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, і старші особи, які не досягли 27-річного віку та не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу», - роз’яснив представник ГО "Розвиток Громади" адвокат Юрій Татомир.

 
Варто зазначити, що напередодні Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації на особливий період за указом від 6 травня 2014 року. Демобілізація тих, хто відслужив належний термін, розпочнеться 15 травня. Триватиме протягом кількох тижнів.

Фото: Уніан