Продаж алкоголю в зоні АТО пропонується обмежити

На розгляд був винесений законопроект про обмеження продажу алкоголю у зоні проведення Антитерористичної операції. У юридичному департаменті ГО "Розвиток Громади" пояснили, що саме передбачено у законопроекті.

Один з народних депутатів України запропонував розглянути законопроект № 2478, яким зазначається внесення змін до Закону про обіг алкоголю. Згідно із законопроектом органи місцевого самоврядування в зоні АТО зможуть забороняти або обмежувати вживання та продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива в межах відповідної адміністративної території.

Причини створення законопроекту

Враховуючи наявність великої кількості вогнепальної та іншої зброї у регіонах проведення Антитерористичної операції, вживання алкогольних напоїв може нести загрозу для мирних жителів. Це стосується і тих людей, які мешкають на підконтрольній українській владі території.

Позитивний ефект від прийняття законопроекту

Як зазначає депутат, прийняття законопроекту сприятиме зменшенню кількості тяжких злочинів, що скоюються у стані сп'яніння, та мінімізації негативних наслідків від вживання алкоголю.