На просп.Чорновола зведуть багатофункціональний комплекс

До 3 серпня 2018 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі просп. В. Чорновола, вул. Хімічної, вул. Лемківської, вул. Замарстинівської у м. Львові, який охоплює територію орієнтовною площею  9,05 га в безпосередній близькості до центру Львова.

Станом на сьогодні майже 2 га проектованої площі складає занедбана територія, яка виконує функцію громадської вбиральні та стихійного звалища будівельного сміття, на якій донедавна розміщувалась, знесена міською радою незаконна автозаправка ПАТ «Львів-Петроль». На решта території знаходяться капітальні житлові та адміністративні споруди, інженерні будівлі та недіючі одноповерхові будівлі. З об’єктів соціальної інфраструктури на даній ділянці розміщені Міський палац культури ім. Гната Хоткевича, Київський національний університет культури і мистецтв та СЗОШ №22 ім. В. Стефаника.Ініціатором розроблення Детального плану території є ТзОВ «Резерв плюс», яке володіє нежитловими приміщеннями на вул.Лемківській,9 та має в оренді на 10 років земельну ділянку площею майже 1,5 га для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з розміщенням торгово-офісних приміщень та об’єктів громадського призначення.

Розробник ДПТ - архітектор Столяров Ю.М. передбачив реалізацію проекту впродовж 10 років з будівництва мультифункціонального комплексу з підземним паркінгом на 256 автомобілів та формування житлової квартирної багатоповерхової (6-10 пов.) забудови на 330 квартир з влаштуванням на окремій виділеній території прибудованого дошкільного навчального закладу для забезпечення потреб кварталу площею 460 м кв. на 40 місць. Загальна площа комплексу складатиме 42,5 тис.кв.м. Висота забудови регламентується не вище 15м (10 поверхів).

Спроектовано розміщення об’єктів соціальної та відпочинкової інфраструктури в нижніх поверхах стилобату багатофункціонального комплексу на просп. В. Чорновола. Мешканці матимуть міжквартальний проїзд, який сполучатиме вул.Лемківську та пр.Чорновола, а також реалізація проекту забезпечить новозбудовану будівлю за адресою вул.Лемківська 9а прибудинковою територією. Цю 9-поверхову торгово-офісну будівлю було збудовано з порушенням усіх існуючих ДБНів на клаптику державної землі (0,075га) ДП «Львівський виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації» та узаконено згодом, шляхом укладання інвестиційного договору.


 
27 липня 2018 року відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Місце проведення: Актовий зал Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради (м. Львів, вул. Липинського, 11).
Початок заходу о 17:00 год.