Інтерес з боку громади врятує комунальне майно від розкрадання

З цією метою представники ГО «Розвиток Громади» організували публічну акцію під стінами Львівської міської ради у день проведення пленарного засідання 18 травня.
 
За останній місяць в інформаційному просторі з’явилося безліч фактів щодо незаконного привласнення комунального майна громади. Оскільки, не всі львів’яни мають змогу ознайомитися з цією інформацією в мережі інтернет, а телебачення толерантно замовчує цю проблему громадські активісти провели 16 травня театралізоване дійство  під будівлею управління комунального майна та встановили там намет, аби мешканці Львова мали змогу повідомити про незаконні дії чиновників.  Саме від львів’ян представники ГО «Розвиток Громади» дізналися
про багаторічну аферу з комунальним гаражем, факти виселення митців з творчих майстерень та втрату комунальних метрів на Привокзальному ринку (про що  напишемо згодом).
 
Зважаючи на те, що чиновники міської ради всіляко намагаються заговорити цю проблему, об’єднуючись у недієві комісії , представники ГО «Розвиток Громади» сподіваються що на пленарному засіданні депутати детально вислухають звіт керівника управління комунального майна ЛМР.