Українська Стефані Майер вразила своїм приходом дошкільнят

Багато з нас бачили кінофільм “Сутінки”, відзнятий за книгою відомої англійської письменниці Стефані Майер. Та мало хто знає, що в Україні, а саме у Львові живе її вітчизняна конкурентка Дара Корній.

Наклади її книжок постійно додруковуються, а кількість виданих на рік книг не піддається розумінню. Одразу треба попередити, що свої романи письменниця пише сама, тобто у неї немає, так званих, літературних рабів, які б могли розвивати вже окреслену сюжетну лінію. Упорядкувавши свій скажений темп життя, Дара знайшла час і прийшла до нас у громадську з величезним бажанням поспілкуватися з дітками з Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО.


 

- Зрозуміло, я одразу погодилася прийти. Це ж не звичайні малюки, це діти, перед якими суспільство завжди буде у боргу. Ми малювали, читали, розмовляли дуже багато. Адже я маю книжечки і для найменших. А мамам мені приємно було подарувати свої найновіші романи “Щоденник мавки” та “Зірка для тебе”, – поділилася письменниця. – Допомога в адаптації і приділення уваги таким дітям – особиста справа і обов’язок кожного. Дуже добре, що ви створили такий Центр допомоги.


Не зайвим буде додати, що Центр допомоги ГО “Розвиток громади” вкрай відмінний по-своїй роботі від інших громадських організацій, спрямованих у своїй роботі на допомогу АТО.

Ніка Нікалео
письменниця, журналістка